درباره تابه ایران بیشتر بدانید

تا‌ به‌ ایران بستری برای تبادلات ارزی بین ایرانیان  داخل و خارج از کشور بدون نیاز به انتقال پول بین داخل و خارج از کشور است. ما امکانی ایجاد کرده ایم که افراد بدون نگرانی از مشکلات مربوط به تحریم‌های بانکی، با کمترین هزینه و با اطمینان بالا، نیازهای مربوط به انتقال ارزی خودشان را برطرف کنند. تا به ایران افرادی که قصد انتقال پول از داخل به خارج از کشور و بالاعکس دارند را به هم متصل می کند و فضای امنی برای تبادلات ارزی بین این افرد ایجاد میکند.

هزاران عضو فعال
تبادلات ارزی مطمئن
کمترین هزینه جانبی

تدابیر ویژه تابه ایران برای تبادلات ارزی مطمئن

تایید هویت و اطلاعات کاربران

افراد متقاضی عضویت و استفاده از خدمات سایت در ابتدا به دقت مورد برسی قرار میگیرند و اطلاعات هویتی، سکونتی، بانکی و شغلیشان تایید میشود. اعضای تایید شده می توانند در سایت آگهی ثبت کنند و با اعضای دیگه وارد مذاکره بشوند.

ارائه اطلاعات مربوط به سوابق تراکنش کاربران:

تابه ایران این امکان را برای هر کاربر تایید شده فراهم میکند که به سوابق کاربر مقابل، شامل مدت زمان عضویت در سایت، تعداد و مبلغ کل مبادلات انجام داده و بازخوردی که از کاربران دیگر دریافت کرده دسترسی داشته باشند و با آگاهی بیشتر، عضودیگری را برای مبادله انتخاب کنند.

امکان پرداخت امن:

در حالت پیشرفته تر و برای کسب اطمینان بیشتر و با توافق دو طرف، انتقال ارز در خارج از کشور میتواند به صورت مرحله ای و پله پله انجام بشود تا ریسک انتقال به کمترین مقدار برسد. همچنین برای ایجاد اطمینان از اینکه دریافت کننده ارز به موقع و بدون تاخیر، ورود ارز به حساب خود را تایید میکند، این امکان وجود داره که مبلغی در حد مثلا 30 درصد اضافی به عنوان تضمین تایید رسید، درحساب تا به ایران امانت گذاری بشود. این مبلغ بعد از تایید رسید ارز، دوباره به حساب فرستنده ریال برگردانده خواهد شد.

رسیدگی به شکایات

در کنار همه این موارد، کارشناسان ما در تا به ایران همواره آماده اند تا هرگونه اختلاف بین کاربران را به صورت دقیق بررسی کنند تا اعضا با خاطری آسوده، نیازهای ارزی خود را برطرف کنند.

نظرتان درباره تابه ایران را برای ما ارسال کنید

فرم ارسال نظر برای تابه ایران